Відповіді на типові запитання

Чим відрізняється мінітрактор від мототрактора?

Мототрактор - це колісна техніка побудована на базі мотоблока. На прямокутну зварену раму встановлюють: двигун, коробку перемикання передач з бічними валами на колеса і інші кузовні елементи. Передача крутного моменту (приводу) від двигуна до КПП здійснюється за допомогою ременів. Для агрегатування навісного та причіпного обладнання використовується одноточковий тип зчіпки.

Мінітрактор - це колісна техніка має полурамну конструкцію кузова. Прямокутна рама виконує роль кріплення для переднього моста (балки, якщо трактор не має провідного передка). Двигун, коробка перемикання передач і задній провідний міст - з'єднуються між собою безпосередньо. Для агрегатування навісного та причіпного обладнання використовується трьохточкова навіска і буксировочная зчіпка.

Що таке мотоблок і чи можна його купити на сайті Motostore?

Мотоблок - це двоколісна техніка з двигуном внутрішнього згоряння. Безпосередньо КПП мотоблока виконує роль редуктора передавального крутний момент від двигуна на приводні вали. Для пересування з точки А в точку Б на приводні вали одягаються колеса. Для виконання культивації на приводні вали одягаються грунтофрези.

У нашому магазині Motostore Ви можете купити топову модифікацію мотоблока, мототрактор.

Що краще купити мото або мінітрактор?

Мінітрактор - це 100% помічник в особистому господарстві. Функціональність мінітрактора широка і не обмежена приводними пасами, на відміну від мототрактора.

Чи можна китайські мінітрактори вважати надійними?

Історія експлуатації міні-тракторів з Китаю в Україну бере початок з кінця 80-х років. Перші китайські мінітрактори з'явилися за часів радянського союзу. Найбільшу популярність колісна техніка з Китаю отримала вже в 2000-х роках.

Китайські заводи відрізняються за якістю саме з цієї причини. Ціна мінітракторів з Китаю може бути різною: від низької до високої.

Зараз завдяки інтернету високу популярність отримали тематичні групи в Facebook, де користувачі залишають реальні відгуки про тракторах, доставлених з Китаю. Однією з кращих груп в українському Facebook є група - Світ Міні Агро Техніки.

Трактори яких брендів ми пропонуємо

Станом на червень 2021 року в каталозі Шплінт представлені наступні бренди: ДТЗ, Донгфенг, Джинма, Ловол, DW, Сінтай, Шифенг.

Яка гарантія на мінітрактор і мототрактор?

Гарантійний період встановлюється виробником техніки. Детальну інформацію про гарантію Ви можете уточнити безпосередньо перед покупкою.

Чи можна обійтися без навісного обладнання?

Мототрактор і Мінітрактор - це колісний транспортний засіб без навісного обладнання. Єдина функція без навісного обладнання - це транспортування тракториста з точки А в точку Б.

На що в першу чергу звертати увагу при виборі міні і мототрактора?

Найбільш важливими параметрами трактора є:

  • тип і потужність двигуна;
  • тип і потужність КПП;
  • конструкційна вага;
  • ціна;
  • наявність документів для реєстрації.

Як правильно обслуговувати трактор?

Обслуговування техніки слід розділити на щоденне і періодичне. Щоденне обслуговування слід виконувати кожному власнику трактора, а ось періодичне обслуговування вимагає спеціальних навичок і досвіду.

Чи є у магазина Шплінт сервісний центр в Україні?

Інтернет-магазин Шплінт здійснює продаж офіційних і оригінальних моделей техніки, що в свою чергу гарантує обов'язкову наявність сервісних центрів.

Де проводиться ремонт трактора по гарантії - в Україні чи Китаї?

Ремонт трактора здійснюється в одному з авторизованих сервісних центрів в Україні.

Чи можна купити запчастини в магазині Шплінт?

Магазин Шплінт не провадить продажу запасних частин. Купити запчастини ви зможете в авторизованих сервісних центрах. Це дозволяє в стислі терміни надати необхідні Вам запчастини з мінімальними витратами на доставку.

Чи можна протестувати трактор перед покупкою?

Тест-драйв - це можливість відчути силу і потужність техніки ще до моменту покупки. Демонстраційні зони розміщені по всій Україні.

Які є способи доставки техніки по Україні?

Малогабаритна техніка масою до 500 кг може бути доставлена кур'єрською службою. Шплінт співпрацює з усіма відомими українськими службами доставки: Нова Пошта, Делівері, Нічний Експрес та ін.

Колісний трактор доставляються виключно спеціальним транспортом.

Які є способи оплати техніки?

Умови і способи оплати техніки обумовлюються індивідуально.

Чи можна купити трактор в кредит/розстрочку?

Кредитування техніки здійснюється через фінансові організації. Це означає, що кредит видається тільки через банк або кредитну організацію. Умови кредитування індивідуально обумовлюються з кожним покупцем.

Як відрізнити оригінальну техніку від неоригінальною?

Оригінальна техніка виробляється на заводі, а тому має заводські таблички і фірмове лиття на вузлах і агрегатах. Обов'язково оглядайте техніку на наявність фірмового лиття і заводських табличок перед покупкою.

Чи потрібні права на мінітрактор?

Мінітрактор - це транспортний засіб, управління яким здійснюється на підставі відповідних документів.

Для управління мінітракторів потрібні права.

Чи можна обміняти свій старий трактор на новий?

Обмін старого трактора на новий називається Трейд-Ін. Така послуга відсутня в магазині Шплінт.

Які роботи можна здійснювати за допомогою мінітрактора?

Мінітрактор підходить для транспортування вантажів, для оранки грунту, для фрезерування городу, для посадки картоплі, для косіння трави, для формування грядок, для прибирання сіна і тд.

Який бренд мінітракторів є найкращим на думку магазина Шплінт?

Кожна модель, яка представлена в нашому каталозі пройшла строгий відбір і тестування співробітниками Шплінт. Ми гарантуємо, що будь-яка модель з каталогу Шплінт буде радувати Вас.

Який процес покупки мінітрактора в магазині Шплінт?

Купівля мінітрактора складається з декількох етапів. Першим етапом є визначення моделі, яка відповідає вимогам покупця. Наступним етапом буде оплата, оформлення всіх документів і узгодження доставки техніки покупця. Завершальним етапом є отримання техніки та первинне навчання правилам експлуатації.

Close
Close