Мототрактори

3 товарів
Filter
Показано 3 з 3
No image available
No image available
$0
Out of stock
$0
Out of stock
Кількість
Кіл-ість
No image available
No image available
$0
Out of stock
$0
Out of stock
Кількість
Кіл-ість
$0
Out of stock
Кількість
Кіл-ість

Купити мототрактор в Україні

Мототрактор - незамінний помічник у господарстві, як власників присадибних ділянок, так і фермерів. Купити мототрактор, значить полегшити виконання посіву, обробки всходів, збору врожаю, вирішити ряд побутових питань. Мототрактори виробляють на підприємствах Європи, Америки, України, Китаю і Кореї. Брендів, що пропонують мототрактори різної потужності, функціоналу, ціни, багато. Як вибрати кращий малогабаритний трактор, і отримати максимальний ефект в короткі терміни знають фахівці магазину Shplint. Вибрати відповідну мототехніку та навісне обладнання до неї можна в каталозі сайту.

Чим мототрактор відрізняється від мінітрактора

Мінітрактор, по суті - мінікопія великогабаритного трактора. А мототрактор - це сучасна версія мотоблока. Навіть ріжучий блок на ньому встановлюють не ззаду, як в повногабаритного або малогабаритному тракторах, а спереду. Ще одна істотна відмінність - потужність двигуна. Це одноциліндрові моделі потужність яких коливається від 10 до 24 кінських сил. Їх привід розташований на одній осі, а карданний вал замінений клиноремінною передачею. Відсутня у мототрактора і противага. Але це не означає, що такі «малятка» виконуватимуть менше робіт, ніж мінітрактори. У деяких випадках мототрактори можуть більше, ніж повноцінні або малогабаритні моделі. Наприклад, обробити неоднорідну по рельєфу ділянку, або зони між деревами та чагарниками. Єдина умова - вибирати такі моделі для обробки ділянок до 10 гектарів. Якщо землі більше - то краще вибрати міні-трактор.

Які мототрактори пропонує Шплінт

Shplint співпрацює безпосередньо з провідними виробниками мінітракторів в Україні та Китаю. Серед них такі відомі бренди, як Dongfeng, Lovol, Xingtai, Garden Scout і DW. Два крайніх в цьому переліку користуються особливою популярністю і споживачів.

Високий попит на мототрактор DW, обумовлений його якістю, надійністю і багатофункціональністю. Його люксова модель, наприклад, відрізняється оновленим дизайном, якісним одноциліндровим двигуном, дводисковим зчепленням, регулюванням передніх і задніх коліс. Гідробак в такій моделі розташований на крилі, сидіння має поздовжнє регулювання, а ближнє світло має галогенні лампи.

Не менш популярний у споживачів мототрактор Garden Scout. Він обладнаний системою водяного охолодження двигуна, завдяки чому здатний працювати без зупинки, що не перегріваючи двигун, багато годин поспіль. У такій моделі також присутній регулювання коліс, зручне сидіння. Цей бренд, як і інші мотоблоки можна доукомплектувати лопатою-відвалом, причепом, бороною, косаркою, культиватором, окучником, граблями, сівалкою і іншим навісним обладнанням.

Мототрактори, які пропонує Шплінт економічні, безпечні, прості в управлінні, надійні. При покупці на всі моделі дається гарантія. А при необхідності, перевірити їх можна на власному виставковому майданчику магазину.

Close
Close