SLIDER
FEATURES

Офіційна техніка без накруток

Кращі ціни на весь каталог техніки

Сертифікована гарантія в будь-якій точці України

Кваліфіковані сервісні центри у всіх обласних центрах

Грамотний підбір мінітрактора під потреби клієнта

Правильна передпродажна підготовка трактора

Доставка мінітракторів безпосередньо до будинку

Спеціальні фінансові умови: кредит, лізинг, розстрочка

Спеціальні знижки на повторну покупку

PRODUCTS

  Провідний інтернет-магазин сільськогосподарської техніки

  Шплінт - це торгова площадка, на якій представлений асортимент сучасної малогабаритної техніки з Китаю, Кореї, Японії, Європи і Америки, а також запчастини та витратні матеріали до неї. Шплінт - це не просто інтернет магазин с/г техніки, це комплексний підхід до вирішення забезпечення такою технікою будь-якого господарства: аграрного або комунального. Для того, щоб купити товари в магазині сільгосптехніки, досить залишити заявку на сайті, або зателефонувати за вказаними телефонами.

  Чому варто купити товар на сайті Шплінт

  Шплінт - це покупка техніки без накруток і націнок. Адже магазин представляє товари від прямих виробників. Договори, укладені з заводами з різних країн дозволяють не тільки запропонувати покупцеві агротехніку за помірною ціною, але і дати на неї гарантію від виробника. Імпортні мінітрактори, запчастини та комплектуючі до них мають сертифікати якості, виготовлені на заводському обладнанні з дотриманням всіх технологій. Частина з міні-тракторів вже адаптовані до українських кліматичних умов, що збільшує їх термін роботи. В нашому каталозі тільки якісні і сертифіковані товари.

  З перших днів роботи магазину Шплінт, був вироблений алгоритм, згідно з яким всі товари від іноземних заводів-виробників на склад потрапляють надійно упакованими, в спеціальних контейнерах, а після проходять передпродажну підготовку. Її проводять досвідчені фахівці торгового майданчика, які вже на цьому етапі можуть виявити дефект, і відправити техніку назад, на завод. Передпродажна підготовка - це перевірка роботи всіх вузлів і механізмів, складання та заправка, з тим, щоб покупець отримав повністю готову до роботи машину. Шплінт може запропонувати пройти тест-драйв обраного мінітрактора. А відразу після оформлення покупки видається гарантійний талон, що дозволяє в перебігу певного терміну швидко вирішити проблему, пов'язану з ремонтом або заміною запчастин.

  Від покупки до доставки разом з Шплінт

  Комплектація автопарку для аграрія починається з вибору техніки. І навіть якщо вподобаного мінітрактора в даний момент немає в каталозі інтернет-магазину, фахівці допоможуть оформити доставку або запропонують рівноцінну альтернативу. Мінітрактори - це універсальні механізми. Їх сфера застосування широка - від обробки землі та збору врожаю, до господарських і комунальних робіт. Але, щоб повністю розкрити потенціал малогабаритного трактора, потрібен комплект додаткового навісного обладнання. Воно так само представлено в каталозі Шплінт, але, щоб покупець не розгубився в цьому морі товарів, менеджери магазину, безкоштовно проконсультують і допоможуть з вибором.

  Вся техніка і обладнання, представлені в Шплінт ввезені в Україну легально, доказом чому служать всі необхідні сертифікати і документи.

  Складські приміщення Шплінт, з яких відбувається відвантаження товару, розташовані у всіх великих районних центрах України, що дозволяє покупцеві отримати техніку в максимально стислі терміни, в деяких випадках протягом доби, максимально за три робочих дні.

  Шплінт - це інтернет-магазин сільгосптехніки, в якому можна придбати кращу техніку дешево, надійно і швидко.

  Close
  Close