Мототрактори Гарден Скаут

1 товар
Filter
Показано 1 з 1
$0
Out of stock
Кількість
Кіл-ість

Купити мототрактор Garden Scout

Провести оранку, покіс, вирівняти грунт - всі ці трудомісткі види сільськогосподарських робіт ще в середині минулого століття на невеликих ділянках виконували вручну. Але з появою мотоблоків агро процеси були значно полегшені. Мототрактори від китайського бренду Garden Scout стали незамінними помічниками для власників маленьких і середніх господарств з різних куточків України. Магазин Shplint пропонує широкий асортимент техніки Гарден Скаут, за доступною ціною.

Особливі характеристики мототракторов Garden Scout

Модельний ряд Garden Scout - це 6 мототракторов, з різною дизельною потужністю. Вона коливається від 10 до 25 кінських сил. Серед них є моделі з електростартером і без них. Залежно від потужності та інших характеристик, змінюється і обсяг бака від 400 до 600 кубічних сантиметрів. У магазині Шплінт представлені і мотоблоки Гарден Скаут: GS 81 D, GS 81 DE, GS 101 D, GS 101 DE, GS 12 DE і GS 15 DE.

Головна особливість цього бренду в тому, що він вже адаптований до українських реалій. Збірка мототракторів проводиться в Україні, куди надходять всі необхідні запчастини і вузли, вироблені на китайських заводах, з дотриманням усіх технологій. Вітчизняна збірка дозволяє знизити вартість продукту, і зробити його доступним для споживачів. Такого помічника набувають не тільки фермери, але і власники приватних будинків з великими ділянками.

У базовій комплектації мототрактора Гарден Скаут дизельний мотор з водяним охолодженням, поєднання ручного запуску з електростартером, однодискове зчеплення, комбінована КПП. Деякі моделі мають відразу ВВП. У мототракторів Гарден Скаут стійкі шини в 12 дюймів, з протектором ялинка.

За день така «крихітка» може обробити до 3 га землі. При цьому витрата палива буде мінімальною.

За допомогою мототракторів Гарден Скаут можна не тільки обробляти грунт, а й використовувати їх як дровокол, копач, плоскоріз, окучник. Але головною їх перевагою залишається ціна. Мінімальна вартість мототрактора до 50000 грн, при цьому купити будь-яку модель в магазині Шплінт можна в кредит зі ставкою 0%.

Додатково можна оформити доставку в будь-який населений пункт країни. Всі бажаючі можуть провести тест-драйв на виставкових майданчиках в Києві, Івано-Франківську, Луцьку, Хмельницькому.

Close
Close