Про компанію Шплінт

Шплінт - це не просто інтернет-магазин. Це нова філософія вибору кращої малогабаритної техніки від провідних виробників з різних країн і навісного обладнання до неї. За багато років роботи Шплінт став провідним торговим майданчиком з унікальною можливістю відвантаження техніки по всій країні. Консультації фахівців Шплінт вже допомогли створити ідеальний тракторний парк тисячам аграріїв України. Постійно прагнучи до розвитку, магазин пропонує тільки перевірену техніку, з гарантією якості і повною сервісною підтримкою.

В каталог Shplint.com.ua включені товари від прямих постачальників. Партнерські відносини між заводами-виробниками і Шплінт дозволяють запропонувати техніку за доступними цінами від відомих торгових марок:

 1. Польща: Bomet (Бомет), Wirax (Віракс), LISICKI (Лісіцкі), Polmark (Полмарк)
 2. Китай: Garden Scout (Гарден Скаут), ДВ DW, Джинма Jinma, Донгфенг Dongfeng, Ловол Lovol, Xingtai (Синтай), Чангфа Changfa, Шифенг Shifeng, ДТЗ (Changfa.
 3. Україна: Кам'янець, ЯРЗ

А також багатьох інших. Вся імпортна техніка офіційно розмитнена, має всі міжнародні сертифікати якості, гарантію.

У інтернет-магазину є сервісні центри і всі покупці України отримують своєчасну підтримку.

Купівля в Шплінт - це максимальний комфорт і індивідуальний підхід до кожного покупця. Незалежно від того, який товар обраний, і на яку суму, будь-який клієнт інтернет-магазину Шплінт може розраховувати на:

 • безкоштовну і розгорнуту консультацію;
 • тест-драйв обраної малогабаритної техніки;
 • пред'явлення офіційної документації на будь-який товар;
 • гарантійне і післягарантійне обслуговування;
 • на передпродажну підготовку техніки;
 • на якісну упаковку і своєчасну доставку;
 • на покупку в кредит, в розстрочку, в лізинг;
 • на гнучку систему знижок.

У Шплінті знають, яка техніка стане надійним помічником для виконання сільськогосподарських, побутових або комунальних завдань. Всі деталі оформлення покупки і проведення розрахунків за неї детально описані в розділі «Оплата», там же надано договір публічної оферти. Про умови доставки товарів в будь-який населений пункт України дивіться в розділі «Доставка»

Обмін, повернення і сервісне обслуговування техніки, докладно описаний в розділі «Гарантія».

Close
Close