Інформація про доставку

Доставку обраного в інтернет-магазині Шплінт товару здійснюють на підставі погоджень між Покупцем і Продавцем. До погодженням належить адреса і спосіб доставки.

Вся техніка, обрана на сайті магазина, упакована, згідно з особливостями і технічними характеристиками обраного найменування.

Куди можлива доставка товарів

У загальних умовах доставки товарів вказано, що придбана покупцем продукція доставляється тільки по території України. При замовленні в Донецьку або Луганську область, товар відправляється тільки після 100% передоплати. На тимчасово окуповані території республіки Крим і Севастополя, а так само в зону АТО товар не відправляється. Якщо у покупця є необхідність доставки товару в сусідні з Україною країни, то покупку привозять в найближчий прикордонний пункт. Подальше транспортування, в тому числі і через кордон інтернет магазином не провадиться. І відповідальність за неї, а так само зберігання товару в прикордонних областях, бере на себе покупець.

Як розрахувати вартість доставки товару?

Ціна доставки залежить від відстані, обраного способу доставки та характеристики товару, що купується.

Зверніть увагу, що українські транспортні компанії типу Нової Пошти, Делівері, Нічного Експресу, Укрпошти та інших, не беруться за доставку колісної техніки з двигунами внутрішнього згоряння. Решта товарів поштові служби доставлять протягом 1-3 робочих днів.

Що стосується доставки на власному транспорті інтернет-магазину, то ціна так само буде залежати від технічних характеристик товару. Розрахунок буде проведений до відправлення товару та вказано в супровідний документах до мінітракторів, трактору з кабіною або мототрактору.

Які існують способи доставки купленого товару?

Найпоширенішим способом доставки товару, купленого в магазині Шплінт залишається самовивезення зі складів компанії. Консультанти магазину допоможуть визначити найближчий до покупця склад. Зараз складські потужності розташовані: Вишневе (Київська область), Бузова (Київська область), Дніпро, Луцьк, Івано-Франківськ, Хмельницький, Полтава, Радехів (Львівська область), Кам'янець-Подільський (Хмельницька область), Новоград-Волинський (Житомирська область) , Хотин (Чернівецька область). Але, так як компанія постійно розвивається і розширюється даний список може бути доповнений або змінений.

До послуг покупця пропонується адресна доставка, але тільки по території України. Ця пропозиція особливо актуальна при покупці колісних тракторів, габаритного навісного обладнання або причепів. У такому випадку всі придбані товари будуть упаковані згідно правил транспортування і доставлені за вказаною адресою. Відразу після доставки покупець отримає безкоштовну консультацію про розпакуванні і рекомендації щодо подальшої експлуатації.

Третій спосіб доставки - українськими транспортними компаніями. Інтернет магазин Шплінт має особливі домовленості з усіма великими поштовими операторами країни, які займаються вантажоперевезеннями. У разі вибору доставки Новою Поштою, Делівері, Укр Поштою, Нічним Експресом, покупець може розраховувати на додаткову знижку за доставку від інтернет-магазину. Але послуга «накладений платіж» в такому випадку може бути недоступною.

Особливості доставки при оформленні покупки в кредит, розстрочку, лізинг

Купівля техніки в кредит, розстрочку або лізинг, передбачає окремі домовленості про доставки обраного товару. В такому випадку відправка можлива тільки після офіційного оформлення всіх необхідних документів.

Close
Close