Двигуни

Купити двигун для мінітракторів

Двигун для мінітрактора або мототрактора - це головний механізм, який приводить в дію всю техніку. На жаль, це «серце», іноді ламається, і вимагає заміни. Магазин Шплінт пропонує широкий асортимент запчастин для малогабаритної техніки, за найкращими цінами, від відомих виробників. В каталозі двигунів для міні-тракторів є товари виробництва Європи, України, Китаю. Консультанти допоможуть купити той двигун, який стане ідеальним для трактора. Як і всі інші товари магазину Шплінт, двигун буде мати гарантію якості і в найкоротші терміни доставлений в будь-який населений пункт України.

Як вибрати двигун в каталозі Шплінт

Потужність двигуна вимірюється в кінських силах. Для мототрактора допустимо використовувати ті, де потужність не перевищує 10 к.с., міні-трактори, в залежності від бренду і серії вимагають більш потужних - до 50 к.с. Але, двигун з максимум кінських сил підійде далеко не на кожен мінітрактор. Є певні протоколи, згідно з якими та чи інша запчастина може бути сумісна або зовсім не підходити для транспортного пристрою.

Для того, щоб зрозуміти, що двигун вимагає заміни, досить звернути увагу на датчик мотогодин. Зазвичай виробники вказують в гарантійному талоні, кількість відпрацьованих трактором годин, після якого рекомендують міняти цю запчастину або проводить капітальний ремонт. Мінімум становить 1000 відпрацьованих з повною викладкою годин. Далі, фахівці рекомендують провести «повну диспансеризацію» мінітрактора. Іноді двигун, можна відремонтувати. Але часто, зусилля і час, які потрібно для цього докласти обходяться дорожче, ніж заміна самого двигуна.

Фахівці Шплінт готові допомогти як з сервісним обслуговуванням техніки, придбаної в магазині, так і з підбором нового двигуна для мінітрактора або мототрактора будь-якого виробника. При цьому, прямі контакти з заводами-виробниками, такими як DW, Lovol, Garden Scout Forte, Dongfeng, Jinma, Xingtai, ЯМЗ і багатьма іншими, дозволяють придбати цю запчастину за ціною без накруток. А разом з тим і інші деталі, необхідні для заміни двигуна.

На що варто звернути увагу при покупці двигуна

Вибір двигуна - це не тільки технічні параметри, але і гарантія від продавця, що це дійсно новий товар, який прослужить ще 1000 мотогодин, як мінімум. У Шплінт готові надати не тільки гарантійний талон на свої товари, але і всі сертифікати і документи, про те, що це дійсно нові запасні частини або транспортні засоби. У Шплінт бережуть свою репутацію, і прозоро проводять з усіма угоди. Тому будь-який клієнт, в разі виявлення бракованого товару, може розраховувати як на своєчасну заміну, так і на ремонт і постійну технічну підтримку.

Close
Close