Розкидач міндобрив 200л (4 лопасті)

Купити Розкидач міндобрив 200л (4 лопасті)

Ціна
$269
Артикул: JarMet200l
Кількість
Варіанти оплати
  • Готівкою
  • Безготівковим розрахунком
  • В кредит
Доставка
  • Самовивіз
  • Доставка транспортом магазину (згідно діючих тарифів)
  • Доставка транспортною компанією (згідно діючих тарифів)
Повернення

Відповідно до чинного закону України - 14 днів з моменту покупки товар

Розкидач мінеральних добрив використовується для поверхневого внесення гранульованих і порошкоподібних добрив. Розкидач мінеральних добрив також застосовується для розсіювання реагентів в комунальній сфері. Розкидувач 200л навішується на стандартну триточкову навіску трактора.

Оновлена модель 2021 роки вже має оригінальний польський привідний редуктор, 4 лопаті з нержавіючої сталі і італійський пластиковий резервуар. Максимальна ширина розкидання до 13 см. Висота розкидання регулюється положенням триточкової навіски трактора.

При покупці розкидача міндобрив 200л необхідно обов'язково враховувати характеристики трактора: потужність трактора, ширина задньої колії, допустиме навантаження на триточкову навіску.

Купити розкидач міндобрив 200л за найнижчою ціною в Україні дуже просто. Доставка в будь-який населений пункт України можливий як власним транспортом магазину, так і всіма популярними службами доставки: Нова Пошта і т.д.

*Всі технічні характеристики, описи і комплектації на сайті вказані з метою ознайомлення. Виробник має право змінювати, доопрацювувати та удосконалювати вироблену техніку. Точні характеристики техніки, що купується вказуються в супровідній документації, яка видається до кожної техніки.

Розкидач міндобрив 200л (4 лопасті) - Характеристики

Країна виробництваУкраїна Польща
ВиробникJarMet
Агрегується з тракторами, к.с.до 15 к.с., 16 к.с. - 20 к.с., 21 к.с. - 23 к.с., 24 к.с., 30 к.с. - 35 к.с., 36 к.с. - 40 к.с., от 41 к.с., 50 к.с.
Не заполнено поле "Имя"
Не заполнено поле "Email"
В тексте вопроса должно быть как минимум 3 символа
Close
Close