Культиватор міжрядний 3 секції

Купити Культиватор міжрядний 3 секції

Ціна
$269
Артикул: Kult3sek
Кількість
Варіанти оплати
  • Готівкою
  • Безготівковим розрахунком
  • В кредит
Доставка
  • Самовивіз
  • Доставка транспортом магазину (згідно діючих тарифів)
  • Доставка транспортною компанією (згідно діючих тарифів)
Повернення

Відповідно до чинного закону України - 14 днів з моменту покупки товар

Міжрядний культиватор 3 секції використовується при обробці картоплі та інших корнеплодів. 3 секції культиватора дозволяють одночасно виконувати міжрядний обробіток до 2 рядів висаджених культур. Робочі елементи культиватора дозволяють виконувати наступні операції: окучування міжряддя, видалення бурянів, розпушення міжряддя, культивація міжряддя. Культиватор міжрядного обробітку навішується на стандартну триточкову навіску трактора.

Оновлена модель 2021 роки вже має посилену міцну раму з товщиною стінок 3 мм. Ширина міжрядь регулюється до 70 см. Максимальна висота гряди до 60 см.

При покупці міжрядного культиватора 3 секції необхідно обов'язково враховувати характеристики трактора: потужність трактора, ширина задньої колії, допустиме навантаження на триточкову навіску.

Купити культиватор міжрядного обробітку 3 секції за найнижчою ціною в Україні дуже просто. Доставка в будь-який населений пункт України можливий як власним транспортом магазину, так і всіма популярними службами доставки: Нова Пошта і т.д.

*Всі технічні характеристики, описи і комплектації на сайті вказані з метою ознайомлення. Виробник має право змінювати, доопрацювувати та удосконалювати вироблену техніку. Точні характеристики техніки, що купується вказуються в супровідній документації, яка видається до кожної техніки.

Культиватор міжрядний 3 секції - Характеристики

Країна виробництваУкраїна Польща
ВиробникBomet
Агрегується з тракторами, к.с.до 15 к.с., 16 к.с. - 20 к.с., 21 к.с. - 23 к.с., 24 к.с.
Не заполнено поле "Имя"
Не заполнено поле "Email"
В тексте вопроса должно быть как минимум 3 символа
Close
Close